Kliknij Kliknij Kliknij Kliknij
Ustaw Jako Startową Dodaj Do Ulubionych

 
     Wstęp
     Aktualności

     Biografia
     Kalendarium
     Cytaty
     Ciwkawostki

     Dyskografia
     Utwory
     Teksty
     Tłumaczenia
     Wideografia/DVD
     Bootlegi
     Trasy koncertowe

     Dyskografia
     Teksty
     Tłumaczenia
     Artykuły
     Cytaty

     Gitarzyści
     Basiści
     Perkusiści


Redakcja Strony

Webmaster, redaktor naczelny i władca absolutny strony:

Elwood

Opracowanie graficzne, html i "engine" strony:

Sławomir Oleksy (Siajo)

Stale współpracują:
Paulo Cantrell (współzałożyciel strony)
Marek Rutkowski (Gigi)
Tomasz Ogórek (Mormo)

Kontakt z Redakcją Strony
elwoodozz@poczta.fm

Specjalne podziękowania dla :
mojej rodziny - za wsparcie i zrozumienie
mojej Ukochanej Ani - za ogromne wsparcie, nieocenioną pomoc, cierpliwość i za wszystko... sama wiesz najlepiej
Siajo - za Twoją niesamowitą pracę, zaangażowanie, poświęcony czas i skuteczne moblizowanie mnie do działania. Jesteś niesamowity !
Cantrell'a - za niesamowity wkład w powstanie tej strony i pomoc w jej rozwijaniu
Mormo - za przekazanie swojej strony o Black Sabbath i tony materiałów
Gigie'go & Huntera - za nieocenioną pomoc i zaangażowanie w tworzeniu strony i fanklubu
Ozzicy - za wielką pracę włożoną w rozwój fanklubu
Pepsia - za sporo ciekawych pomysłów i zaangażowanie w działalność strony i FC
Rick'a' i redakcji "rockmetal.pl" - za pomoc i udostępnienie miejsca na serwerze;
Karola - za świetne teksty;
Roger'a - za pomoc w rozkręceniu fan klubu;

Dla wszystkich odwiedzających stronę, bo to dzięki wam to wszystko ma jakikolwiek sens.

Elwood pozdrawia: całą swoją rodzinkę, moją Kochaną Anię, The Jęczmionek Family, DS3 CREW, Dominikę, Edytę, Justi, Ozzice, Satye, Sylwię, Andre, Amusia, Azgaroth'a, Barta, Beze, Boyana, Cantrella, Cycka, Czoło, Gigiego, Golema, Grabka, Hubiego, Huntera, Iwa, Jackpota, Karola, Kojoto, Konrada, Krzycha, Lesia, Liwiusza, Mariusza, Micha, Mormo, Muzzy'ego, Nitę, Olka, Pepsia, Petera, Peterrus'a, Pocztara, Pony'ego, Przemasa, Pucza, Randall'a, Raq'a, Roba, Rogera, Rzezniq'a, Siaja, Strzyża, Śledzia, The Last Child, Thorn'a, Tulipana, Tyczke, Yarkov'a, Wolfa oraz wszystkich niewymienionych ;)

Siajo dziękuje i pozdrawia: Jeżeli Chodzi o Podziękowania Za Pomoc W Pracy To Dziękuję Sam Sobie:-).
Dziękuję Elwoodowi Za Możliwość Pracy Przy Tym Projekcie, Za Jego Opinie, Na Temat Kolejnych Wersji Strony, Za To Że Był Wkurzający, Denerwujący, Irytujący i Wiecznie Niezadowolony z Wyników Pracy. Za Cholerną Motywację, Za Coraz Większą Ilość Poprawek;-) i Ogólnie Za Wszystko. To Dzięki Niemu, Wygląda To Tak, Jak Wygląda i Za To Mu Cholerne Dzięki...
Dziękuje Mojej Dziewuszce Cudnej, Gosi, Jedynemu Ocalałemu Elfowi, Która Jest Ze Mną Niezmiennie Od Lat Tylu. Która Jako Jedyna Potrafi Ze Mną Wytrzymać Dłużej Niż Godzinę Bez Załamania Nerwowego:-), Która Jest Dla Mnie Wszystkim i Zawsze Będzie. Kocham Cię.
Dziękuję Annie, Mej Wiernej Przyjaciółce, Która Jako Pierwsza Doceniła Moją Pracę i Nie Wyszydziła Jej. Dziękuję Za To Że Potrafiła Jej Nie Oceniać, A Jeśli Juz To Zostawiała To Dla Siebie:-) Załamałbym Się... Dziękuję
Dziękuję Memu Najwspanialszemu Kuzynowi, Eshoo'wi, Który Ukształtował Mnie Ostatecznie, Oraz Jego Wspaniałej Wybrankce Serca Eli - Za Ogólną Dobroć i Zrozumienie Mej Osoby...
Dziękuję Hunterowi Za Zawsze Dobre Słowa Na Temat Pracy Mej. Za Docenienie Jej...
Dziękuję Mej Rodzinie Za Wszystko.
To Tyle Podziękowań. Teraz Pozdrowienia...
Dla Mych Znajomych i Przyjaciół. Adama, Piotrka, Edmunta, Radka, Satana, Dina, Fryderyka, Pawła, Przyjaciela, Sylwi, Agi, Anny, Łukasza, Lusiego, Mika, Krzysztofa, Fryza, Doda, Medoca, Leszka, i Wszystkich Kogo Znam i Lubię Ale z Przyczyn Słabego Kojarzenia Zapomniałem Tu Wymienić:-)
Pozdrawiam Adminów Naszego Forum Studenckiego Za Ograniczanie Wolności Słowa

Cantrell dziękuje i pozdrawia: dziękuję wszystkim moim przyjaciołom i znajomym (nie wymieniam ich aby nie urazić osób, które mógłbym ewentualnie pominąć, zresztą nikt z moich przyjaciół (niestety) nie podziela mojego zainteresowanie Ozzym Osbournem, tak więc nie sądzę aby zaglądali tutaj). Dziękuję również Elwoodowi za współpracę, kanałowi #tylkorock za to, że nas ze sobą poznał, wszystkim fanom Ozzy'ego i przede wszystkim oczywiście OZZY'emu, za to, że jest, tworzy tak niesamowitą muzyke, za to, że dzięki Niemu mam wraz Elwoodem o kim pisać i za... wszystko. GOD BLESS YOU, OZZY.

Mormo dziękuje i pozdrawia: Mojemu Tacie (za to, że któregoś dnia zapoznał mnie z Black Sabbath), Mojej Rodzinie (za poparcie pomysłu), Grześkowi Grucy (za pomoc), Wojtkowi Wigdorczykowi (za pomoc przy komentarzach), Krzyśkowi Wystempowi ( za podsunięcie pomysłu), Piotrkowi Karwatowi wraz z Ojcem (za udostępnienie niezbędnych materiałów), Hubertowi wraz z Ojcem (także za udostępnienie materiałów), Joolsowi (za relację z kanadyjskiego koncertu "Reunion"), Wojtkowi Królowi & Andrzejowi Kukiełce (za relację z koncertu Katowice), Volphy (wielkie, wielkie dzięki za troske o kanał #blacksabbath.pl), Paulo^^, Jesienny (za taśmy Stoletti), gosia987, ^Naamah^, Ciuchcia, blondyn (za bilety z koncertow Sabbath:))), massacre/black misfit, maja, SOTHIS^^.

 


     FanKlub
     Forum

     Adresy
     Ankiety
     Artykuły
     Download
     Galeria
     Książki
     Lista Przebojów

     Księga Gości
     Autorzy
     Historia Strony

     Teleport