Kliknij Kliknij Kliknij Kliknij
Ustaw Jako Startową Dodaj Do Ulubionych

 
     Wstęp
     Aktualności

     Biografia
     Kalendarium
     Cytaty
     Ciekawostki

     Dyskografia
     Utwory
     Teksty
     Tłumaczenia
     Wideografia/DVD
     Bootlegi
     Trasy koncertowe

     Dyskografia
     Teksty
     Tłumaczenia
     Artykuły
     Cytaty

     Gitarzyści
     Basiści
     PerkusiściZAPRASZAMY NA FORUM

Jeżeli jesteś fanem muzyki Ozzy'ego, Black Sabbath lub ogólnie - uwielbiasz rocka i chcesz dzielić swoją pasję z innymi, rozmawiać na temat płyt, koncertów, wykonawców... zapraszamy na nasze forum !!
Jeżeli szukasz aktualności o życiu i twórczości Ozzy'ego... zapraszamy na nasze forum. Sami widzicie, że newsy na stronie pojawiają się rzadko i ze sporym opóźnieniem. Wybaczcie, ale na razie na zmiany w tej kwestii się nie zanosi. Chcesz być na bieżąco, zarejestruj się na forum.
Nie znajdziesz lepszego miejsca do dyskusji i sporów na temat dobrej muzyki !
Znajdziecie je pod adresem: http://www.armyofmadman.hg.pl/forum
Zapraszamy !!


26 maja 2007

**** Nowa płyta Ozzy'ego już w sklepach ! Zapewniamy Was, nie będziecie rozczarowani. Zapraszamy do dyskusji na naszym forum.

7 kwietnia 2007

**** Nowa płyta Ozzy'ego nosić będzie tytuł "Black Rain". Płyta ukaże się 25 maja bieżącego roku, a pierwszy singiel "I don't want to stop" ujrzy światło dzienne już 13 kwietnia! Na oficjalnej stronie Ozzy'ego można usłyszeć sample wszystkich utworów z nowego albumu. Na płycie znajdzie się 10 piosenek:
1. Not Going Away
2. I Don't Wanna Stop
3. Black Rain
4. Lay Your World on Me
5. The Almighty Dollar
6. 11 Silver
7. Civilize the Universe
8. Here for You
9. Countdown's Begun
10. Trap Door

**** Do zapowiadanej przez nas w poprzedniej wiadomości trasy koncertowych doszły dwa koncerty na Wyspach Brytyjskich: 3 lipca Ozzy wraz z BLS zagrają w Dublinie, a 6 lipca w rodzinnym mieście Ozzy'ego - Birmingham

25 stycznia 2007

**** Nowa płyta w maju !! Dokładnej daty nie znamy, ale wiadomo, że w maju ukaże się nowa płyta Ozzy'ego, wydawcą będzie Sony BMG. Ozzy zapowiada, że płyta jest na poziomie "No More Tears" i "Diary Of A Madman"
**** Nie będzie koncertu w Polsce !
Znana jest już rozpiska tegorocznej trasy koncertowej Ozzy'ego i niestety, na liście nie ma koncertu w naszym kraju. Ozzy da 17 koncertów na przełomie maja i czerwca a supportem będzie Black Label Society.
Oto rozpiska dat:
27 maja - Moskwa - Olympissky Stadium
29 maja - St. Petersburg - New Arena
31 maja - Ryga - Arena Riga
2 czerwca - Wilno - Siemens Arena
4 czerwca - Tallin - Saku Arena
6 czerwca - Helsinki - Hartwell Arena
8 czerwca - Trondheim - Lerkendal Stadium
10 czerwca - Oslo - Spektrum Arena
13 czerwca - Kopenhaga - Forum
15 czerwca - Hultsfred, Hultsfred Festival
17 czerwca - Nijmegen, Fields Of Rock Festival
19 czerwca - Londyn - Wembley Arena
22 czerwca. - Hiszpania - festiwal Monsters of Rock
24 czerwca - Dessel - Graspop Metal Festival
26 czerwca - Praga - Saska Arena
28 czerwca - Monachium - Olymialle
30 czerwca - Mediolan - Idropark Festival

Więcej informacji na naszym forum.


14 listopada 2006

**** Pierwszy z dwóch planowanych na przyszły rok albumów Ozzy'ego jest już ukończony ! Możliwe zatem, że zgodnie z wcześniejszymi wieściami, album ukaże się na początku 2007 roku.

**** Black Sabbath powraca z Ronnie Jamesem Dio na wokalu. Ta krążąca już od ponad miesiąca informacja w końcu została potwierdzona przez wszystkich zainteresowanych. Tony Iommi, Bill Ward i Geeze Butler oraz Ronnie James Dio powołali do życia projekt o nazwie HEAVEN AND HELL (nazwa Black Sabbath została zarezerwowana dla występów z Ozzy'm), z którym mają w przyszłym roku wyruszyć na trasę koncertową (także po Europie), a być może także zarejestrować nowy materiał. Co na to Ozzy? Jego przedstawiciele podkreślili, że jedyny Black Sabbath jaki istnieje, to ten w składzie z Ozzy'm oraz poinfomowali, że w przyszłym roku ukaże się nowa płyta Black Sabbath z Ozzym w składzie,która będzie promowaną długą i intensywną trasą. Sam Ozzy w jednej z wypowiedzi powiedział, że daje swoje błogosławieństwo Heaven And Hell i życzy im sukcesów.

**** Pojawiły się informację o powstającym filmie opowiadającym losy zespołu Motley Crue. W filmie ma pojawić się postać Ozzy'ego, którego zagrać ma Christopher Walken.

17 września 2006

**** Ozzy jest w studio i pracuje nad dwoma (tak, tak - dwoma) albumami solowymi. Pierwszy z nich ma ukazać się już w lutym 2007, utwory (skomponowane jak za dawnych lat przez Ozzy'ego we współpracy z Zakkiem Wylde) są już gotowe, aktualnie trwa dogrywanie wokali i solówek. Nieznany jest producent, ani dokładna data wydania. W lutym ruszyć ma też trasa koncertowa promująca ten album, co ciekawe jednym z dwóch supportów Ozzy'ego ma być zespół Zakka, czyli Black Label Society. Natomiast drugie dzieło ma być wielokrotnie zapowiadanym także przez nas musicalem o życiu Rasputina. W tym przypadku nie podano nawet przybliżonej, planowanej daty wydania. Wiadomo, że wykorzystane jest trochę starych materiałów, m.in. z sesji Ozzmosis. Inspiracją do napisania tego stała się niby piosenka "Rasputin" właśnie z tamtej sesji nagraniowej. Szukasz starych informacji ? Zajrzyj do archiwum.

 


     FanKlub
     Forum

     Adresy
     Ankiety
     Artykuły
     Download
     Galeria
     Książki
     Lista Przebojów

     Księga Gości
     Autorzy
     Historia Strony

     Teleport